Kolędowanie KSM-u

Kolęda od wieków łączy pokolenia, dlatego w ostatnich dniach młodzież z KSM w Chmielniku postanowiła odwiedzić rodziny swojej parafii z życzliwym słowem, krótkim przedstawieniem i kolędami.
Każdy starał się jak mógł, aby jak najlepiej przygotować się do swojej roli. Trzeba było przygotować nie tylko scenariusz i kolędy, ale także kolorowe stroje i inne akcesoria potrzebne do przedstawienia. KSM-owicze  byli bardzo życzliwie przyjmowani przez parafian, szczególnie w domach, gdzie były małe dzieci, dla których przebierańcy to niezwykła atrakcja, a także przez starszych, którzy mogli podziwiać kontynuowanie świątecznej tradycji. Było to także ogromne przeżycie dla samych kolędników, dlatego że tego typu zabawa odbyła się po raz pierwszy, jednak przyniosła wiele radości i niewątpliwie umocnienie więzi w szeregach stowarzyszenia.
Zebrane ofiary pieniężne KSM postanowił przeznaczyć na Światowe Dni Młodzieży