Jubileusz 50-lecia kapłaństwa

Z okazji pięknego Złotego Jubileuszu Kapłaństwa – w imieniu całej parafii życzymy Ci, drogi Księże Prałacie, prawdziwie duchowego przeżycia Jubileuszu (a także każdych kolejnych), aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc, niech pozostanie w Twoich kapłańskich dłoniach. Niech Matka Łaskawa, patronka naszej parafii, wstawia się za Tobą u Boga, na dalsze lata sprawowania trudnych kapłańskich obowiązków. Dziś modlimy się o tę szczególną łaskę, abyś podobnie, jak Najwyższy Kapłan, swym wielkim sercem owocnie mógł podnosić, rozplątywać to, co powikłane i rodzić nadzieję. Niech to szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przyniesie zadowolenie, radość i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi życiowej.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże !!!
Duszpasterze i Parafianie